1. Představení ZEBRA s Ondřejem Vetchým se z důvodu nenalezení vhodného termínu odkládá na leden 2020.

2. BONUSové představení pro Divadelní předplatné Podzim 2019 se koná v sobotu 30. 11. 20119 v 19.00 hod. Prosím zakupte si vstupenku s 50% slevou.

3. Nově zadané akce již budou mít číslované přístavky.

4. Od listopadu BIO SENIOR opět od 17.00 hod.

Milí návštěvníci,

předprodej vstupenek na Velký swingový orchestr a DS Hýbl bude zahájen 15. října v 8:00h. Koncert velkého swingového orchestru se uskuteční v pátek 22. listopadu. Divadelní představení DS Hýbl: Na správné adrese se uskuteční v pátek 29. listopadu a v sobotu 30. listopadu.

Těšíme se na Vás!"

Vážení přátelé,

kromě divadelního předplatného Podzim 2019 a Kruhu přátel hudby 2019/2020 jsme pro Vás připravili další zajímavé tituly.

Milí návštěvníci, zahájili jsme předprodej vstupenek na divadelní přestavení Shirley Valentine se Simonou Stašovou v hlavní roli.

V sobotu 25. srpna 2018 proběhnou hlavní akce oslav 740 let od první zmínky o městě Česká Třebová.

DP Jaro 2018 – Národní divadlo Brno - Simona Petrů : VĚRA

Výstup na Olymp a strmý pád. Nová vítězství a prohry. Fascinující, téměř antický příběh ženy, která se nevzdala. Původní hra nejuváděnější brněnské autorky inspirovaná osudem Věry Čáslavské. Stačil letmý pohyb hlavou a její život se obrátil naruby. Z nejlepší sportovkyně světa a druhé nejpopulárnější ženy planety po Jacqueline Kennedyové se měl stát odpad společnosti. Psal se rok 1968 a gymnastka Věra Čáslavská slavila na olympiádě v Mexiku sportovní triumf.

Hrají: G. Štefanová, K. Apolenářová, J. Grundman, I. S. Bencová, V. Veselý, M. Veselý

Režie: Tereza Karpianus

Na toto představení platí abonentní průkazky, zbývající vstupenky v omezeném počtu v předprodeji v Inf. centru MěÚ a 1 hodinu před začátkem u pokladny.

datum: 25. 06.

místo: Velký sál KC Česká Třebová

začátek v 19.00 hodin

vstupné: 350,- Kč

Dnešní koncert KPH Guarneri trio Prague je z důvodu nemoci zrušen. Náhradní termín zajišťujeme. Děkujeme za pochopení.

Již za týden začíná 20. ročník Festivalu Bennewitz, který se koná pod záštitou ministra kultury České republiky Ilji Šmída, hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického a starosty města Česká Třebová Jaroslava Zedníka. Letošní ročník se koná v rámci oslav 740 let od první zmínky o městě Česká Třebová a 100 let od vzniku Československé republiky.

Z důvodu nemoci je zrušeno představení Cena za něžnost, které se mělo konat 5.3. 2018. Náhradní termmín je 13.4. 2018. Vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení.

Omlouvame se, z tech. duvodu na strane agentury, je presunuta Miniparty K. Šipa na 21. 12. 2017. Dekujeme za pochopeni. Kulturni centrum

Ve čtvrtek 16/11 navštíví Kruh přátel hudby v Malé scéně již poněkolikáté geniální cellista Jiří Bárta. Ten v České Třebové vystupoval poprvé již před více než dvaceti lety – tehdy ještě jako interpret Listiny mladých.

 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.