16. 4.
-
16. 5.
Vernisáž výstavy 16. 4. 2019 v 17.00 hod. Otevřeno denně: 9.00 - 12.00 a 14.00 - 17.00 hodin. Vstupné dobrovolné.
Výstavní síň C Česká Třebová / Začátek v 17.00 hodin
Sdílet
23. 4.
úterý
VÝHODY A NEVÝHODY ČESKÉHO ČLENSTVÍ V EVROPSKÉ UNII A BUDOUCNOST ČESKÉHO PRŮMYSLU: Co je a co není fér ve vztahu mezi Českou republikou a Evropskou unií? Máme k členství v EU rozumnou alternativu? Jak se zbavit „levné ekonomiky“ způsobující „levnou práci“? Pozvání k besedě se studenty, zástupci místních firem a občany přijal viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR Radek Špicar, M. Phil. SPOLUPOŘÁDÁ OBČANSKÁ INICIATIVA MOJE MILÁ TŘEBOVÁ A KULTURNÍ CENTRUM ČESKÁ TŘEBOVÁ VE SPOLUPRÁCI SE SPČR
Malá scéna Česká Třebová / Začátek v 18.00 hodin / Vstupné: 50,- Kč
24. 4.
středa
Jaroslav Svěcený – housle a průvodní slovo, Lucie Klára Toth – klavír, Ladislav Horák – akordeon Zahajovací koncert v netradičním nástrojovém obsazení nabídne pestrou hudební paletu: L.van Beethovena, S.Rachmaninova, A.Dvořáka, Václava Trojana, A. Piazzolly, R.Galliana a dalších skladatelů. Předprodej vstupenek na www.kcct.cz, v Informačním centru v Městském muzeu, či v kanceláři KC a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 200,- Kč, předplatitelé KPH 100,- Kč
25. 4.
čtvrtek
Jakub Fišer - 1.housle, Štěpán Ježek - 2.housle, Jiří Pinkas – viola, Štěpán Doležal – violoncello Skladby od L. van Beethovena a A. Dvořáka Předprodej vstupenek na www.kcct.cz, v Informačním centru v Městském muzeu, či v kanceláři KC a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 100,- Kč, předplatitelé KPH (po předložení průkazu) 50,- Kč.
26. 4.
pátek
KOMORNÍ SOUBOR FARANDOLE KEF BASEL – Švýcarsko Smyčcový soubor Basilejské oblasti. Umělecký vedoucí: Jiří Němeček KOMORNÍ ORCHESTR JAROSLAVA KOCIANA Po sólovém vystoupení společně zahrají výběr známých melodií L. Bernsteina West Side Story. Předprodej vstupenek na www.kcct.cz, v Informačním centru v Městském muzeu, či v kanceláři KC a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 200,- Kč, předplatitelé KPH 100,- Kč
27. 4.
sobota
V podání elektrizujícího zvuku filharmonického orchestru uslyšíte nejslavnější skladby z devíti alb „královny rocku“, legendární kapely Queen. Předprodej vstupenek na www.kcct.cz, v Informačním centru v Městském muzeu, či v kanceláři KC a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 300,- Kč, předplatitelé KPH 150,- Kč
28. 4.
neděle
Pořádá DDM Kamarád Česká Třebová, sledujte plakáty.
Malá scéna Česká Třebová / Začátek v 17.00 hodin
Sdílet
2. 5.
-
30. 6.
Putovní výstava Muzea v přírodě Vysočina. Výstava Mozaika tradiční lidové kultury Pardubického kraje představuje významné fenomény lidové kultury, které byly pro svoji jedinečnost zapsány na krajský seznam nemateriální kultury a dodnes se udržují. Možná bude pro návštěvníky překvapivým zjištěním skutečnost, že na území Pardubického kraje se vyskytují obyčeje s názvy Vodění jidáše, stavění Velikonoční stromu a pořádání Velikonočního věnečku nebo významná tradice amatérského loutkářství. Další oblastí, kterou výstava přibližuje, je znalost tradičních řemeslných postupů – například výroby dýmek, dřevěných hraček nebo ručního tkalcovství. Slavnostní zahájení 2.5.2019 v 17 hodin. Otevřeno denně 9-12 a 14-17 hodin s těmito výjimkami: 17.5., 18.5., 19.5. a 3.6., kdy bude z provozních důvodů zavřeno.
Foyer u velkého sálu KC / Začátek v 17.00 hodin
Sdílet
2. 5.
čtvrtek
Pořádá ZUŠ, sledujte plakáty.
Malá scéna Česká Třebová / Začátek v 18.00 hodin
Sdílet
3. 5.
pátek
Autorské dílo pedagoga a skladatele Josefa Vondráčka uvede Sopotnická filharmonie a sbor Familia Cantorum. Průvodní slovo Ladislav Heryán. Předprodej vstupenek na www.kcct.cz, v Informačním centru v Městském muzeu a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
Kostel sv. Jakuba Většího Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 100,- Kč, předplatitelé KPH 50,- Kč.
Sdílet
6. 5.
pondělí
Alba Plano – zpěv, Petr Beneš – piano, Josef Fečo – kontrabas, Marek Urbánek – bicí Alba Plano je původem sicilská neo-soulová a jazzová zpěvačka z Palerma, žijící nyní v Londýně. Hluboký soulový hlas s nezaměnitelným tónem a vokální strukturou ji mimo jiné umožnil zpívat v nejlepším londýnském revivalu Amy Winehouse. K jazzu a bossa nově se dostala v šestnácti - tehdy poprvé začal její každodenní „jazzový trénink“,inspirovaný Ellou a Billie, Předprodej vstupenek na www.kcct.cz, v Informačním centru v Městském muzeu, či v kanceláři KC a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
Malá scéna Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 150,- Kč
11. 5.
sobota
Tradiční koncert pěveckých souborů v rodišti Antonína Bennewitze.
Sál hostince U Coufalů Přívrat / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: dobrovolné
Sdílet
12. 5.
neděle
Už samotný název nás zavádí tam, kam děti s rodiči velice rádi chodí - do světa hudby, kolotočů a říše cizokrajných zvířat. Na pouti se s vámi setkají také dvě roztomilá strašidla Kryšpín a Táhlo, ježibaba a neposední hadi. V představení nás navštíví Jů a Hele a společně se přeneseme do míst plných kouzel, zábavy a legrace. „Hola, hola, pouť vás volá!" Předprodej vstupenek na www.kcct.cz, v Informačním centru v Městském muzeu, či v kanceláři KC a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
Malá scéna Česká Třebová / Začátek v 15.00 hodin / Vstupné: 60,- Kč
13. 5.
pondělí
Pořádá ZUŠ, sledujte plakáty.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 16.00 hodin
Sdílet
13. 5.
pondělí
Pořádá ZUŠ, sledujte plakáty.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 17.30 hodin
Sdílet
16. 5.
čtvrtek
Jan Votava – tenorový pozoun Jiří Lisý – lesní roh František Bílek – trubka Arnold Kinkal – trubka Karel Kučera – basový pozoun Na toto představení platí abonentní průkazky, zbývající vstupenky v omezeném počtu v předprodeji v Inf. centru Městského muzea a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
Kostel sv. Jakuba Většího Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 150,- Kč
Sdílet
17. 5.
pátek
Zazní swingové melodie i skladby současných popových hvězd Adele, Pink, Alexandry Burke, Amy Winehouse. zpěv: Iva Kolářová Petr Skalický jako host: Anna Julie Slováčková diriguje: Milan Špičák moderuje: Zuzana Kupková Koncert je věnován zakladateli orchestru Stanislavu Vosykovi u příležitosti jeho nedožitých 90. narozenin. Předprodej vstupenek bude zahájen 16. dubna na www.kcct.cz, v Informačním centru v Městském muzeu a v kanceláři KC v České Třebové.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 220,- Kč
19. 5.
neděle
Malý sál KC Česká Třebová / Začátek v 14.00 hodin / Vstupné: 100,- Kč
20. 5.
-
26. 5.
Výstavu pořádá DDM Kamarád, Česká Třebová, KC Česká Třebová a místní Svaz důchodců ČR. Vernisáž 20. 5. 2019 v 17.00 hodin. Otevřeno denně od 9.00 - 12.00 a 14.00 - 17.00 hodin Vstupné dobrovolné
Výstavní síň C Česká Třebová / Začátek v 17.00 hodin
Sdílet
21. 5.
úterý
Úspěšné písničky, řeči, atrakce a nápady. Nepropásněte jedinečnou příležitost nahlédnout tak trochu klíčovou dírkou do pánské šatny ypsilonských herců. Zažijete spontánní atmosféru, improvizační nápady, jedinečné propojení herců a diváků i trochu kolegiální škodolibosti. Vždyť někteří z herců spolu hrají již desítky let a prožili společně velkou část hereckého života. To vše se odráží na vzájemných „přihrávkách“ i nekompromisních „smečích.“ Hrají: M. Dejdar, J. Lábus, P. Nový, J. Jiráň, M. Janouš, P. Hojer Režie: M. Dejdar Na toto představení platí abonentní průkazky, zbývající vstupenky v omezeném počtu v předprodeji v Inf. centru Městského muzea a 1 hodinu před začátkem u pokladny
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 380,- Kč
22. 5.
středa
Pořádá ZUŠ, sledujte plakáty.
Malá scéna Česká Třebová / Začátek v 18.00 hodin
Sdílet
24. 5.
pátek
Slavnostní večer u příležitosti předání cen města Česká Třebová osobnostem roku 2018. Host večera: OK Band Olawa Průvodní slovo: Jolana Voldánová Předprodej vstupenek na www.kcct.cz, v Informačním centru v Městském muzeu, či v kanceláři KC a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 50,- Kč
27. 5.
-
2. 6.
Pořádá LINGVIA GROUP, sledujte plakáty. Vernisáž 27.5. 2019 v 17.00 hod. Otevřeno denně 9-12 a 14-17 hodin. Vstupné dobrovolné.
Výstavní síň C Česká Třebová / Začátek v 17.00 hodin
Sdílet
27. 5.
pondělí
Oskar a růžová paní vypráví o hlubokém přátelství desetiletého Oskara a jeho pečovatelky. Neúnavný rozumbrada, který zase tráví své dny v nemocnici, má díky hře vymyšlené babi Růžou, možnost prožít si celý dlouhý lidský život. Od dětství, přes pubertu, první lásku, starosti dospělých a druhou mízu, až po stáří. A otázky, starosti i zážitky, se kterými se nechce svěřovat nechápavým dospělým, adresuje ve svých dopisech Pánu Bohu. Hrají: J. Sklenář a M. Eliášová Režie: I. Balaďa BONUSOVÉ PŘEDSTAVENÍ - pro držitele karty Divadelní předplatné Jaro 2019, po jejím předložení, platí snížené vstupné - bez nároku na místo. Prosím zakupte si vstupenky.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 200,- Kč, předplatitelé DP Jaro, po předložení průkazky 100,- Kč
28. 5.
úterý
Pořádá ZUŠ, sledujte plakáty.
Malá scéna Česká Třebová / Začátek v 18.00 hodin
Sdílet
29. 5.
středa
Pořádá ZUŠ, sledujte plakáty.
Malá scéna Česká Třebová / Začátek v 18.00 hodin
Sdílet
30. 5.
čtvrtek
Pořádá ZUŠ, sledujte plakáty.
Malá scéna Česká Třebová / Začátek v 18.00 hodin
Sdílet
 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.