24. 8.
sobota
Kulturní centrum Česká Třebová ve spolupráci s Městským muzeem, DDM Kamarád, Rodinným centrem Rosa, ZŠ Na Rovině a DS Hýbl pořádají dne 24. 8. 2019 PIKNIK V JAVORCE Zajištěn program pro dospělé a děti všech věkových kategorií. Na podiu u pramene vystoupí LS Čtyřlístek Č. Třebová, Jan Bílek s pohádkou a konat se zde budou také hudební vystoupení. PROGRAM: 14.00 – začátek akce 14.30 – LS Čtyřlístek Č. Třebová – Švadlenka a kupec 15.30 – Jan Bílek – Kašpárkovo království 15.00 - 18.00 hry a dílničky pro děti 16.00 - piknik v trávě – perličky z historie České Třebové (pro dospělé) 17.00 – Pověst o znaku města Česká Třebová (hra pro děti) 19.00 – Jazz Police – koncert jazzové kapely v Bennewitzově paviloně Po celé odpoledne se můžete na rybníčku projet na kánoích! Plavbu zajišťuje 5. oddíl vodních skautů Č. Třebová. Občerstvení v Bosenském pavilonu a v dolní části parku.
Městský park Javorka / Začátek v 14.00 hodin / Vstupné: zdarma
Sdílet
31. 8.
sobota
V uličce Kobylí důl v České Třebové budou k vidění i ke koupi díla výtvarníků nejen z České Třebové. Pokud byste měli zájem se akce zůčastnit nejen jako divák, ale i jako vystavovatel svých maleb, kreseb, soch či plastik, ozvěte se na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Od 15.00 do 18.00 hod. zahraje skupina Poutníci Občerstvení zajištěno.
Kobylí důl Česká Třebová / Začátek v 11.00 hodin / Vstupné: zdarma
Sdílet
22. 9.
neděle
Malý sál KC Česká Třebová / Začátek v 14.00 hodin / Vstupné: 60,- Kč
13. 10.
neděle
Malý sál KC Česká Třebová / Začátek v 14.00 hodin / Vstupné: 60,- Kč
20. 11.
středa
90 minutová one man show s podtitulem Češi, alkohol a Rock and roll je klasickou standup comedy, jen komik a mikrofon. Dozvíte se který národ je nejlepší na světě, kde začíná zóna debilů, proč pití prospívá naší civilizaci, co pít když chcete, aby se vám narodil Václav Klaus, povíme si jak strávit pořádnou dovolenou, kterou nám pokazí dámská jízda, sestavíme si nekompromisní punkovou kapelu, rozebereme si některé lidové písně a nakonec si všichni společně zazpíváme o tom co nám leze na nervy, protože správnej Čech není nikdy spokojenej...... Lukáš Pavlásek patří mezi průkopníky a nejvýraznější tváře české standup comedy, natočil desítky výstupů do pořadů Na stojáka a Comedy club a absolvoval stovky vystoupení. Jeho celovečerní speciál je esencí toho nejlepšího z jeho tvorby. Předprodej vstupenek na www.kcct.cz, v Informačním centru v Městském muzeu, či v kanceláři KC a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 220,- Kč, na místě 250,- Kč
 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.