Skupina El Camino oznamuje zrušení koncertu 22.8. 2020. Děkujeme za pochopení

Dnešní akce PIKNIK pro nepřízeň počasí zrušena. Koncert v 18.00 hod. bude. Děkujeme za pochopení.

Vrácení vstupného – BENNEWITZ FESTIVAL

Prosíme všechny, kteří mají vstupenky na Bennewitz festival, aby se dostavili na Informační centrum Česká Třebová, kde jim bude vstupné vráceno. Nejzazší termín pro vrácení je 30.9.2020. Po tomto termínu již nebude vrácení vstupného možné.

Děkujeme za pochopení!

Náhradní termíny:

Příliš osobní známost BIO SENIOR - 3.6.2020 v 17.00 hod.

V síti - 22.6.2020 v 19.00 hod.

Film 3bobule ještě neměly premiéru. Čekáme tedy na datum. Vstupenky stále v platnosti.

Kulturní centrum v důsledku trvání mimořádních opatření je nuceno zrušit XXII. ročník Bennewitz festivalu.
Všechny koncerty jsou zrušeny bez náhrady. Vstupné bude po ukončení nouzového stavu na území České republiky vráceno v plné výši v místě, kde jste vstupenky zakoupili.

Děkujeme za pochopení!

Kulturní centrum v důsledku vyhlášení nouzového stavu na území České republiky až do odvolání ruší všechna představení. Kulturní centrum rovněž až do odvolání uzavírá služby pro veřejnost.

Pořady se snažíme přeložit do náhradních termínů, zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud vám nebude nový termín vyhovovat, vstupné bude vráceno v plné výši v místě, kde jste vstupenky zakoupili.

Náhradní termíny:

DP: Plný kapsy šutrů - 24. června 2020

KPH: Kateřina Englichová a Vilém Veverka - 11.června 2020

Karel Plíhal - 7. října 2O2O

Divadelní předplatné Jaro 20, Plný kapsy šutrů - náhradní termín 24. června 2020 v 19.00 hodin. Děkujeme za pochopení.

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, NA VEŠKERÉ AKCE KULTURNÍHO CENTRA A KINA SVĚT HLEDÁME NOVÉ TERMÍNY. SLEDUJTE PROSÍM WEBOVÉ STRÁNKY. VSTUPENKY ZŮSTANOU V PLATNOSTI. POKUD VÁM NEBUDE NOVÝ TERMÍN VYHOVOVAT, VSTUPNÉ VÁM BUDE VRÁCENO V PLNÉ VÝŠI V MÍSTĚ, KDE JSTE VSTUPENKU ZAKOUPILI.                      DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

XIV. ročník  Mezinárodního varhanního festivalu začal proti minulým rokům dříve již v 2. polovině září a netradičně externím koncertem v Kostele sv. Marie Magdalény v Řetové. Byl to koncert spojený s žehnáním nově rekonstruovaného varhanního nástroje.

Rytmus Východní Čechy, o.p.s., za přispění Kulturního centra Česká Třebová, zve první dvě říjnové středy do České Třebové na přednášky určené dospělým „Jak se chovat bezpečně na internetu“.

2. října o tématu pohovoří Bc. Lenka Vilímková (preventistka policie ČR); o týden později, 9. října, Ing. Petr Kadlec. DiS. (Etika mezi světy). Věnovat se budou například zabezpečení internetových účtů, sociálním sítím a komunikaci na nich či obraně proti případným agresorům ve virtuálním prostředí.

Místem konání je malý salonek v prostorách Kulturního centra na ulici Nádražní v České Třebové. Přednášky jsou bezplatné. Je nutné přihlášení předem, nejpozději do 30. 9. 2019, a to na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu 734 590 689 (Bc. Denisa Fučíková).

Od května 2019 se mění čas začátku představení v rámci Bio senior a to na 18:00 hodin.

 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.