• DP2021
  • Plihal 2021
  • KPH 2021
  • Bennewitz 2021 - banner
  • Online vysílání Madam
  • upozornění
  • upozornění

Vážení návštěvníci, 

zakoupené vstupenky zůstavají platné i v nových termínech, a to včetně sedadla a řady. Jelikož se situace stále mění, sledujte prosím aktuální termíny na našich stránkách: www.kcct.cz/program. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centrum je od 12. října zcela uzavřeno. V současné chvíli hledáme náhradní termíny. Prosíme, o vaši trpělivost a pochopení. Moc nám pomůžete, pokud si vstupenky ponecháte na nová data konání. V případě, že se vám i přesto nebude termín hodit, vše vyřešíme k vaší spokojenosti, o vaše vstupenky či peníze nepřijdete.

Říjnová výstava autorů Šichových se překládá na příští rok. Pro velký zájem prodlužujeme výstavu Pavly Klimešové do 18. října 2020.

Skupina El Camino oznamuje zrušení koncertu 22.8. 2020. Děkujeme za pochopení

Dnešní akce PIKNIK pro nepřízeň počasí zrušena. Koncert v 18.00 hod. bude. Děkujeme za pochopení.

Vrácení vstupného – BENNEWITZ FESTIVAL

Prosíme všechny, kteří mají vstupenky na Bennewitz festival, aby se dostavili na Informační centrum Česká Třebová, kde jim bude vstupné vráceno. Nejzazší termín pro vrácení je 30.9.2020. Po tomto termínu již nebude vrácení vstupného možné.

Děkujeme za pochopení!

Náhradní termíny:

Příliš osobní známost BIO SENIOR - 3.6.2020 v 17.00 hod.

V síti - 22.6.2020 v 19.00 hod.

Film 3bobule ještě neměly premiéru. Čekáme tedy na datum. Vstupenky stále v platnosti.

Kulturní centrum v důsledku trvání mimořádních opatření je nuceno zrušit XXII. ročník Bennewitz festivalu.
Všechny koncerty jsou zrušeny bez náhrady. Vstupné bude po ukončení nouzového stavu na území České republiky vráceno v plné výši v místě, kde jste vstupenky zakoupili.

Děkujeme za pochopení!

Kulturní centrum v důsledku vyhlášení nouzového stavu na území České republiky až do odvolání ruší všechna představení. Kulturní centrum rovněž až do odvolání uzavírá služby pro veřejnost.

Pořady se snažíme přeložit do náhradních termínů, zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud vám nebude nový termín vyhovovat, vstupné bude vráceno v plné výši v místě, kde jste vstupenky zakoupili.

Náhradní termíny:

DP: Plný kapsy šutrů - 24. června 2020

KPH: Kateřina Englichová a Vilém Veverka - 11.června 2020

Karel Plíhal - 7. října 2O2O

Divadelní předplatné Jaro 20, Plný kapsy šutrů - náhradní termín 24. června 2020 v 19.00 hodin. Děkujeme za pochopení.

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, NA VEŠKERÉ AKCE KULTURNÍHO CENTRA A KINA SVĚT HLEDÁME NOVÉ TERMÍNY. SLEDUJTE PROSÍM WEBOVÉ STRÁNKY. VSTUPENKY ZŮSTANOU V PLATNOSTI. POKUD VÁM NEBUDE NOVÝ TERMÍN VYHOVOVAT, VSTUPNÉ VÁM BUDE VRÁCENO V PLNÉ VÝŠI V MÍSTĚ, KDE JSTE VSTUPENKU ZAKOUPILI.                      DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.