V sobotu 25. srpna 2018 proběhnou hlavní akce oslav 740 let od první zmínky o městě Česká Třebová.

DP Jaro 2018 – Národní divadlo Brno - Simona Petrů : VĚRA

Výstup na Olymp a strmý pád. Nová vítězství a prohry. Fascinující, téměř antický příběh ženy, která se nevzdala. Původní hra nejuváděnější brněnské autorky inspirovaná osudem Věry Čáslavské. Stačil letmý pohyb hlavou a její život se obrátil naruby. Z nejlepší sportovkyně světa a druhé nejpopulárnější ženy planety po Jacqueline Kennedyové se měl stát odpad společnosti. Psal se rok 1968 a gymnastka Věra Čáslavská slavila na olympiádě v Mexiku sportovní triumf.

Hrají: G. Štefanová, K. Apolenářová, J. Grundman, I. S. Bencová, V. Veselý, M. Veselý

Režie: Tereza Karpianus

Na toto představení platí abonentní průkazky, zbývající vstupenky v omezeném počtu v předprodeji v Inf. centru MěÚ a 1 hodinu před začátkem u pokladny.

datum: 25. 06.

místo: Velký sál KC Česká Třebová

začátek v 19.00 hodin

vstupné: 350,- Kč

Dnešní koncert KPH Guarneri trio Prague je z důvodu nemoci zrušen. Náhradní termín zajišťujeme. Děkujeme za pochopení.

Již za týden začíná 20. ročník Festivalu Bennewitz, který se koná pod záštitou ministra kultury České republiky Ilji Šmída, hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického a starosty města Česká Třebová Jaroslava Zedníka. Letošní ročník se koná v rámci oslav 740 let od první zmínky o městě Česká Třebová a 100 let od vzniku Československé republiky.

Z důvodu nemoci je zrušeno představení Cena za něžnost, které se mělo konat 5.3. 2018. Náhradní termmín je 13.4. 2018. Vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení.

Omlouvame se, z tech. duvodu na strane agentury, je presunuta Miniparty K. Šipa na 21. 12. 2017. Dekujeme za pochopeni. Kulturni centrum

Ve čtvrtek 16/11 navštíví Kruh přátel hudby v Malé scéně již poněkolikáté geniální cellista Jiří Bárta. Ten v České Třebové vystupoval poprvé již před více než dvaceti lety – tehdy ještě jako interpret Listiny mladých.

Ve čtvrtek 9. listopadu navštíví českotřebovské Kulturní centrum legenda! Milan Svoboda zahraje v rámci abonmá Jazz and Blues on the Rails. Tento bonusový koncert začíná jako obvykle v 19.00 hodin.

Od dneška jsou v prodeji lístky na VSO Kulturního centra! Předprodej online začal v 00.01 hodin, zájemci si lístky mohou koupit také na Informačním centru MěÚ či v kanceláři KC.
Online prodej: https://www.smsticket.cz/vstupenky/10560-velky-swingovy-orchestr-ceska-trebova

Podzimní divadelní abonmá sice přišlo (ne vinou KC) o představení Bláznivý Petříček, obratem ale bylo doplněno o nový kus. Ve středu 22/11 2017 Vám nabídneme adekvátní náhradu - inscenaci Turecká kavárna!

Agentura VM ART zrušila termín představení Bláznivý Petříček, které bylo zařazeno do Divadeního předplatné Kulturního centra v sezóně Podzim 2017. Důvodem je pracovní vytížení pana Vojty Dyka.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.