Dnešní koncert KPH Guarneri trio Prague je z důvodu nemoci zrušen. Náhradní termín zajišťujeme. Děkujeme za pochopení.

Již za týden začíná 20. ročník Festivalu Bennewitz, který se koná pod záštitou ministra kultury České republiky Ilji Šmída, hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického a starosty města Česká Třebová Jaroslava Zedníka. Letošní ročník se koná v rámci oslav 740 let od první zmínky o městě Česká Třebová a 100 let od vzniku Československé republiky.

Z důvodu nemoci je zrušeno představení Cena za něžnost, které se mělo konat 5.3. 2018. Náhradní termmín je 13.4. 2018. Vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení.

Omlouvame se, z tech. duvodu na strane agentury, je presunuta Miniparty K. Šipa na 21. 12. 2017. Dekujeme za pochopeni. Kulturni centrum

Ve čtvrtek 16/11 navštíví Kruh přátel hudby v Malé scéně již poněkolikáté geniální cellista Jiří Bárta. Ten v České Třebové vystupoval poprvé již před více než dvaceti lety – tehdy ještě jako interpret Listiny mladých.

Ve čtvrtek 9. listopadu navštíví českotřebovské Kulturní centrum legenda! Milan Svoboda zahraje v rámci abonmá Jazz and Blues on the Rails. Tento bonusový koncert začíná jako obvykle v 19.00 hodin.

Od dneška jsou v prodeji lístky na VSO Kulturního centra! Předprodej online začal v 00.01 hodin, zájemci si lístky mohou koupit také na Informačním centru MěÚ či v kanceláři KC.
Online prodej: https://www.smsticket.cz/vstupenky/10560-velky-swingovy-orchestr-ceska-trebova

Podzimní divadelní abonmá sice přišlo (ne vinou KC) o představení Bláznivý Petříček, obratem ale bylo doplněno o nový kus. Ve středu 22/11 2017 Vám nabídneme adekvátní náhradu - inscenaci Turecká kavárna!

Agentura VM ART zrušila termín představení Bláznivý Petříček, které bylo zařazeno do Divadeního předplatné Kulturního centra v sezóně Podzim 2017. Důvodem je pracovní vytížení pana Vojty Dyka.

Od dneška jsou v předprodeji lístky na koncert jednoho z nejúspěšnějších českých violoncellistů Jiřího Bárty!

Již na konci září proběhne zahajovací koncert 13. ročníku Mezinárodního varhanního festivalu Zdeňka Pololáníka, který pořádá Kulturní centrum ve spolupráci s Římskokatolickou farností – děkanstvím Česká Třebová a za podpory Městského muzea.