23. 8.
středa
pohádka
park Javorka / Začátek v 17.30 hodin / Vstupné: dobrovolné
Sdílet
24. 8.
čtvrtek
swing
park Javorka / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: dobrovolné
Sdílet
26. 8.
sobota
park Javorka / Začátek v 14.00 hodin / Vstupné: zdarma
Sdílet
13. 9.
středa
Boris Prýgl, stejně jako Třebovačka Jana Ženková, jsou absolventy bratislavské VŠMU. Prýgl je momentálně sólistou opery Slovenského národního divadla a hostem například Státní opery Praha nebo brněnské Janáčkovy opery.
Sdílet
24. 9.
neděle
K tanci a poslechu hraje VSO KC Česká Třebová se svými zpěváky Petrem Skalickým a Ivou Kolářovou. Řídí Milan Špičák, průvodní slovo Zuzana Kupková. Na programu swingové evergreeny, trochu rocku a popu, ploužáky i tance latinskoamerické. Valčíku a polky se nedočkáte.
Národní dům Česká Třebová / Začátek v 16.00 hodin / Vstupné: 80,- Kč
16. 11.
čtvrtek
Jeden z našich nejlepších violoncellistů, který pravidelně vystupuje s Českou filharmonií, Berlínskými filharmoniky, Symfonickým orchestrem hlavního města Prahy FOK a dalšími tělesy.
Sdílet
30. 11.
čtvrtek
Americké drama je hrou o přátelství a zároveň kriminálním příběhem. Drsní chlapíci Denny a Joey jsou přáteli od dětství, které oba strávili na chicagském předměstí. Dnes jsou parťáky u chicagské policie. Ve světové premiéře této hry ztvárnily mladé policisty filmové hvězdy Daniel Craig a Hugh Jackman. V Divadle Ungelt je v české premiéře hrají Richard Krajčo a David Švehlík
Velký sál Kulturního centra / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 400,- Kč
5. 12.
úterý
Vítězka mnoha českých i světových hudebních soutěží. Listina mladých umělců
Sdílet
21. 2.
středa
Večerem zazní výběr vrcholných a výjimečných skladeb flétnového repertoáru.
Sdílet
8. 3.
čtvrtek
Mistr Josef Suk, pravnuk Antonína Dvořáka o Alexandru Shonertovi řekl: „Je to geniální kumštýř, Bohem nadaný. Byl jsem dojatý, protože můj slavný pradědeček si zasloužil, aby byl takto interpretován.“
Sdílet
10. 5.
čtvrtek
Ivan Klánský – klavír, Čeněk Pavlík – housle, Marek Jerie – violoncello. Guarneri Trio Prague pravidelně vystupuje na mnohých mezinárodních hudebních festivalech a v důležitých hudebních centrech; je zváno na rozsáhlá koncertní turné po Evropě, Kanadě, Austrálii, Severní a Jižní Americe a Japonsku.
Sdílet