22. 11.
středa
Václav Vydra v hlavní roli komických detektivních příběhů z Paříže. Zejména Zlatý pan ministr ťal přímo do žhavé současnosti. Tři příběhy: Zlatý pan ministr, Ustrašený svědek , Pes a kočka Dále hrají: Naďa Konvalinková, Jana Boušková, Matěj Hádek/Martin Kubačák, Martin Davídek Režie: Pavel Háša Na toto představení platí abonentní průkazky, zbývající vstupenky v omezeném počtu v předprodeji v Inf. centru MěÚ a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 320,- Kč
23. 11.
čtvrtek
Zcela nová zábavná TALK SHOW baviče, moderátora a textaře Karla Šípa na motivy televizního pořadu Všechnopárty, tentokrát s jediným hostem: J. A. Náhlovským. Prostor dostanou i dotazy diváků.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 160,- Kč
26. 11.
neděle
Vyjděte s námi na pouť za poznáním vánoc. Zazpívejte si s námi koledy, polibte se pod jmelím a možná uvidíte i zlaté prasátko. Krásná vánoční pohádka plná zábavy, překvapení, vánočních zvyků a koled. Předprodej vstupenek s místenkou na www.kcct.cz, resp. v Informačním centru MěÚ či v kanceláři KC a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
Malá scéna Česká Třebová / Začátek v 15.00 hodin / Vstupné: 60,- Kč
30. 11.
čtvrtek
Americké drama je hrou o přátelství a zároveň kriminálním příběhem. Drsní chlapíci Denny a Joey jsou přáteli od dětství, které oba strávili na chicagském předměstí. Dnes jsou parťáky u chicagské policie. Ve světové premiéře této hry ztvárnily mladé policisty filmové hvězdy Daniel Craig a Hugh Jackman. V Divadle Ungelt je v české premiéře hrají Richard Krajčo a David Švehlík
Velký sál Kulturního centra / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 400,- Kč
1. 12.
pátek
Divadlo DRAK Pardubice - Inscenace vypraví příběh Scottovy cesty tak, jak ji zaznamenal ve svém strhujícím deníku, a je poctou jedné velké porážce. BONUSOVÉ představení - po předložení kartičky DP Podzim 2017, mají předplatitelé slevu 50%. Předprodej vstupenek na www.kcct.cz, resp. v Informačním centru MěÚ či v kanceláři KC a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
velký sál Kulturního centra / Začátek v 17.00 hodin / Vstupné: 160,- Kč
9. 12.
sobota
Radim Vizváry vám představí klasická i současná, poetická i komická díla. Smát se i brečet pak můžete bez jediného Radimova slova – k jeho umění totiž nejsou potřeba. Vyjádření je čistě tělesné a pojí pohybovou virtuozitu s herectvím. Zkrátka uvidíte, co dnes znamená pantomima.Předprodej vstupenek na www.kcct.cz, resp. v Informačním centru MěÚ či v kanceláři KC a 1 hodinu před začátkem u pokladny. Radim Vizváry získal Cenu Thálie 2016 za mimořádný jevištní výkon v kategorii Balet, pantomima nebo jiný tanečně dramatický žánr v představení Sólo.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 160,- Kč
14. 12.
čtvrtek
Pořádá ZUŠ, sledujte plakáty.
Malá scéna Česká Třebová / Začátek v 18.00 hodin
Sdílet
30. 1.
úterý
Divadlo – verze Praha - Úspěšný realitní makléř Vincent se na večeři u své sestry Elizabeth, učitelky francouzštiny a švagra Pierra, profesora literatury, svěří se záměrem dát svému synovi kontroverzní jméno, zdá se, že hranice civilizované konverzace byla překročena.
velký sál Kulturního centra / Začátek v 19.00 hodin
Sdílet